poniedziałek, 19 października 2009

004 - "Nowy" tajemniczy projekt Larsena

"Nowy" w cudzysłowie dlatego, że informacja ta pochodzi z 2007 roku, kiedy to Erik wychylił się z powyższym dabylspleszem i kilkoma informacjami na temat "nadchodzącego niebawem" drugiego (obok "Savage Dragona") ongoinga.

Planowana na połowę 2008 roku seria miała być czymś "czego jeszcze nie było", przy której Larsen początkowo miał tworzyć scenariusz i szkice (inker i kolorysta nie został podany), a po opowiedzeniu swoich historii wchodziło w grę przekazanie serii w całości innym twórcom.

Minęły ponad dwa lata - o nowym larsenowym tytule przycichło już dawno temu, a pierwszego numeru, który Erik zapowiadał na czerwiec 2008 roku, na próżno szukać w komiksowych sklepach. Z tego co pamiętam pojawiły się w sieci grafiki ze szkicami postaci, ale nie mogę ich teraz nigdzie znaleźć. Na swoim forum Larsen napisał kiedyś, że rozpoczyna prace nad numerem drugim i ma zamiar zrobić kilka zeszytów na zapas, zanim nowa seria trafi do czytelników. Pytany o nią w jakiś czas póżniej odpowiedział, że na razie priorytetem jest dla niego "Savage Dragon" i jego regularne ukazywanie się w sklepach i kiedy z tym się upora może zacznie na nowo myśleć o drugim miesięczniku. Nie pozostaje nic innego jak czekać.

2 komentarze:

  1. Trochę jak pojazd ze Scooby Doo :) Mysterious Vehicle czy jakoś tak.

    Ale za szczegół scoobychrupka się należy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego co pamiętam, to po opublikowaniu tego obrazka jednym z podstawowych pytań było właśnie to, czy Erik robi serię ze Skoobim :)

    Cała paka scoobychrupków dla Ciebie ;)

    OdpowiedzUsuń