piątek, 26 lutego 2010

032 - Z ostatniej chwili (4)

Za tydzień do sprzedaży - zgodnie z Planem Larsena ("każda pierwsza środa oznacza kolejny numer") - powinien trafić 158 zeszyt przygód Savage Dragona, ale tym razem coś "nawaliło w maszynie" i zeszyt ten pojawi się tydzień później. Będzie to czwarta część historii "Dragon War". I tutaj małe sprostowanie do wcześniejszych wpisów - parę razy pisałem, że DW będzie sobie liczyć 8 zeszytów, co było błędem. Będzie ich sześć (skrojone idealnie na potrzeby TP), a moja pomyłka wynikała z tego, że przy czcionce użytej na okładkach szóstka jest podobna do ósemki (z daleka co prawda, ale jest). Wygląda też na to, że moje przewidywania co do zejścia Pana Zielonego z tego świata po zakończeniu owej historii, też były przedwczesne - w zamieszczonym parę godzin temu opisie zeszytu 161 (z historią o tytule "Aftermath") jasno stoi, że Dragon ponownie będzie wrogiem publicznym numer jeden, przeciwko któremu zjednoczą się siły całego świata.

***
Na koniec ostateczna wersja okładki do #159 - Erik jednak zdecydował się na czerwone, dwuwymiarowe logo oraz czerń w tle. I wygląda to całkiem nieźle:
***
Na koniec (#2) jeszcze takie info - gościnny udział Larsena przy "Spawn" #199 ograniczać się będzie tylko do szkicu. Tuszem zajmie się Todd McFarlane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz