piątek, 19 lutego 2010

030 - Niezwyciężony PL

Dzisiaj zamiast fascynujących opowieści o okładkach, grafikach czy pomysłach Larsena będzie reklama - parę godzin temu trafiłem na polską stronę/bloga poświęconego "prawdopodobnie najlepszemu komiksowi superbohaterskiemu", czyli "Invincible" Roberta Kirkmana. A jako fan tej postaci i tego tytułu linkuję www tutaj i zapraszam do odwiedzin. Pomimo krótszego żywota niż Larsenofilia, strona o Niezwyciężonym ma ponad dwa razy więcej wpisów i po pobieżnym (póki co) przejrzeniu całości mogę powiedzieć, że jest i co czytać i co oglądać.

Dragon i Invincible nie raz spotykali się w obydwu seriach, więc tak "po kumplowsku" zachęcam do odwiedzin (i zapoznania się z samą serią!), a samą stronę dołączam do obserwowanych i stosowny banerek wrzucam do bocznego menu. I tak się zastanawiam czy gdybym wcześniej nie trafił na Dragona, to czy właśnie seria z przygodami Marka Graysona nie byłby moim ulubionym tytułem?

2 komentarze:

  1. Świetnie. Już dodałem do Google Readera i w wolnej chwili poczytam. I sam komiks trzeba wreszcie sobie sprawić, bo nadal nie sprawdziłem tego tytułu.

    Dzięki za namiary!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie dzięki za rekomendację :) W wolnej chwili również odwdzięczę się banerkiem.

    OdpowiedzUsuń