czwartek, 25 listopada 2010

066 - SD#166 (okładka) / SPOILER ALERT!

Stało się! Kolejny numer "Savage Dragona" trafił do sklepów i w opinii fanów jest - tak jak zapowiadano - niezwykle szokujący i zmieniający mnóstwo rzeczy w dragonowym świecie. Nie mogłem się powstrzymać i na forum Larsena przeczytałem to i owo o wydarzeniach ze środka i jeszcze bardziej nie mogę doczekać się pierwszych dni grudnia, kiedy zeszyt ten trafi w moje łapy!

Okładki póki co nie ma na żadnych serwisach, ale Erik Larsen cichaczem wrzucił ją na swoją stronę. Jeśli ktoś nie chce sobie psuć zabawy i woli poczekać do zapoznania się z nią przy samej lekturze to powinien zakończyć czytanie w tym miejscu.

Panie i Panowie, oto ona (kliknąć po właściwą wersję):Najnowszy zeszyt i okładką i środkiem nawiązuje do tajemniczej przez lata wizji WildStara, którą Larsen zaserwował czytelnikom... 137 numerów temu, w zeszycie #29 z lipca 1996 roku! Po czternastu latach wraca do niej (wszystko ponoć sobie tak sprytnie zaplanował) i "nic już nie jest takie samo". Dużo szacunku panie Eriku, dużo!

2 komentarze:

  1. Spojrzałem na okładkę i od razu zauważyłem, że nawiązuje do tego, co czytałem ostatnio w drugim tomie Archives (i oczywiście zastanawiałem się, o co chodziło, a potem o tym zapomniałem). Jeśli to prawda, że Erik planował wyjaśnienie tej kwestii przez czternaście lat, to jest pojebany i chwała mu za to.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się ost zdanie Twojego posta :]

    OdpowiedzUsuń