niedziela, 6 stycznia 2013

085 - SD#185-187 (okładki)

Na leniwą niedzielę porządkowy wpis z okładkami do numerów, które pojawią się (powinny się pojawić) w najbliższych miesiącach. 

"Savage Dragon" #185
"Werdykt"
Kontynuacja głównego wątku z poprzedniego numeru - Dragon przed sądem musi stawić czoła temu co zrobił ze światem podczas rządów Emperora Kurra. A teraz przyszedł czas na werdykt, który - niespodzianka, niespodzianka - ma zaszokować czytelników i możliwe, że nic już nie będzie takie same!

"Savage Dragon" #186
"Długie pożegnanie"
(powyżej niewykorzystany przy okładce szkic)
Podczas gdy po raz kolejny z prochów powstaje Vicious Circle, w którym tym razem główne role grają dzieci najznamienitszych przeciwników Dragona, Malcolm (jego syn) musi pogodzić się z największą stratą jego życia, tj. z odejściem Angel, jego przybranej siostry (przyznacie chyba, że brzmi to jak telenowela).
 
"Savage Dragon" #187
W końcu coś czego nie mogę się doczekać - Malcolm vs odrodzone Vicious Circle! Ciężko będzie doścignąć poziomem pojedynki starszej wersji z oryginalnym Dragonem, ale kto wie co w zanadrzu szykuje Erik Larsen...

Ciekawe że w #186-187 Dragona nie ma ani na okładce ani w opisie (ok, do 187 nie ma jeszcze opisu, ale po okładce można sądzić, że to nie jego osoba będzie główną postacią numeru). Czyżby wyrok z #185 rzeczywiście miał usunąć w cień płetwogłowego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz